Volné pracovní místo  Control Systems Engineer

Lokalita Měšice a další
Vzdělání Bakalářské

Pro našeho klienta, společnost, která pracuje na vodíkovém systému pro sezónní ukládání obnovitelné energie, hledáme všestranně schopné a motivované kolegy, kteří chtějí nastoupit do rané fáze projektu a pomoci uvést v život zařízení pro chytré hospodaření s energiemi, na pozici Control Systems Engineer.

Náplň práce:

  • Návrh a realizace řídicích systémů s programovatelnými logickými kontrolery (PLC)
  • Vývoj řídicího software v jazyce Structured text
  • Implementace postupů specifických pro vodíkové technologie (elektrolýza, stlačování a skladování vodíku, palivové články)
  • Testování jednotlivých částí i kompletního systému
  • Komunikace s partnery a dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření (strojní, elektro, informační technologie)
  • Zkušenost s řídicími systémy na bázi PLC
  • Všestranné technické uvažování a znalosti
  • Vysoká organizovanost a samostatnost
  • Týmový hráč - schopnost spolupráce v různých týmech
  • Dobrá znalost angličtiny
  • Zkušenost s vodíkovými technologiemi výhodou
  • Zkušenost s vestavěnými (embedded) systémy výhodou

Nabízíme:

  • Jedinečná příležitost být u zrodu ambiciózního projektu v atraktivní oblasti
  • Finanční a podnikatelské zázemí zkušené investiční skupiny
  • Motivující ohodnocení (okamžité i dlouhodobé)
  • Prostor pro profesní růst
  • Kombinaci příjemného pracovního prostředí, práce z domova a u spolupracujících dodavatelů
  • Sídlo Měšice u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Možnost občasné práce z domova

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Control Systems Engineer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Control Systems Engineer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.