Volné pracovní místo  C++ vývojář serverových modulů, linux

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme pokročilého c++ vývojáře pro aplikační vývoj serverových modulů, pro náš zaběhnutý SCADA systém. Jsme menší společnost s rodinnou atmosférou a útulnými kancelářemi v srdci Prahy. Hledáte-li zajímavý projekt s důrazem na kybernetickou bezpečnost, nemáte rádi openspace a zbytečné korporátní procesy, je tato příležitost přesně to pravé pro Vás!

Náplň práce:
  • Vývoj aplikačního SW v C++
  • Jedná se o práci v linuxovém prostředí na straně serverové aplikace, konkrétně vývoj serverových modulů
  • Vývoj s důrazem na bezpečnost systému
  • Bugfixing a optimalizace stávajícího řešení
  • Vedení a údržba technické dokumentace

Požadujeme

  • Víceleté zkušenosti s vývojem aplikačního softwaru v C++.
  • Znalosti v oblasti cyber security nebo zájem se doučit.
  • Zkušenost s vývojem v linuxovém prostředí, ideálně na serverové části systému.
  • AJ alespoň na úrovni umožňující práci s technickou dokumentací.
  • Výhodou je znalost dalších technologií, jako je Python, Perl nebo PHP.

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Příspěvek na stravování.
  • Rodinné prostředí, bez zbytečných korporátních procesů.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku C++ vývojář serverových modulů, linux?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šimon Slobodník z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku C++ vývojář serverových modulů, linux

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.