Volné pracovní místo  Business development manager - FINANCE

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Naším klientem je zbrusu nový obchodník s cennými papíry s českými vlastníky i českou licencí k obchodování na kapitálových trzích. Důležitou složkou jeho podnikání je rovněž administrace a kompletní zajištění dluhopisového financování renomovaných firem. Pro tyto účely hledáme na pozici Business Development Managera zkušeného B2B obchodníka pro rozvoj spolupráce s finančně poradenskými skupinami s osobními vazbami ve finančně poradenské branži. Protože klient spouští zcela nový produkt i prodejní kanál, bude potřeba kreativita, samostatnost a hledání neprošlapaných cest. Odměnou za to bude nejen nadstandardní výdělek, ale především jedinečná možnost stát u zrodu a formovat celou službu k obrazu svému!

Co od vás očekáváme?
  • Praxe v B2B obchodu (min. 3 roky)
  • Zkušenost s obdobnou pozicí (min. 1 rok)
  • Znalost fungování finančně poradenských firem
  • Kontakty na IZ (sítě, větší i menší firmy)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné obchodní dovednosti
  • Samostatnost a časová flexibilita

Požadujeme

Co budete dělat?
  • Zodpovědnost za rozjezd zcela nového prodejního kanálu vč. nastavení procesů a postupů!
  • Rozšiřování povědomí o nových produktech
  • Vyhledávání obchodních partnerů z řad finančně poradenských firem
  • Vedení obchodních jednání
  • Obchodní telefonování
  • Předávání zpětné vazby od zákazníků
  • Účast na tvorbě produktů a jejich parametrů

Nabízíme

Co za to?
  • Velmi zajímává fixní a neomezená variabilní mzdová složka
  • Notebook, mobilní telefon
  • Home office dle dohody
  • Nové a moderní kanceláře v Praze
  • Multisport karta
  • Klientské eventy a teambuildingové akce

Pokud máte tyto předpoklady a máte chuť se připojit k týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na vaši odpověď a možnost spolupracovat s talentovaným profesionálem jako jste vy!

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Business development manager - FINANCE ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Julie Ungrman z Business talent, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Business development manager - FINANCE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.