Volné pracovní místo  Brigáda - Detektiv, kamerový systém, ostraha - pro studenty

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost M&M Object Security s.r.o. byla založena v říjnu 2016. Vzhledem k naší široké oborové působnosti pracují u nás osoby se zdravotním postižením či se zdravotním znevýhodněním jak v chráněné dílně, tak na dalších pracovištích jako jsou např. vrátnice, recepce, kanceláře, dále naši zaměstnanci působí při ostraze staveb, objektů či prodejen, a to v rámci celé ČR.

Přijmeme do týmu nové posily na detektivní práci s ostrahou – převážně se jedná o kamerový systém.
Zaškolíme. Vhodné i pro studenty na letní brigádu.

Náplň práce:
  • Práce s kamerovým systémem a sledovací technikou.
  • Sledování osob s využitím techniky k získávání důkazního materiálu (např. krádeže).
  • Detektivní práce.
  • Občasná obchůzková kontrola.
  • Zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů.
  • Denní služby.

Požadujeme

  • Věk nad 18 let.
  • Bezúhonnost.
  • Schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci.
  • Dobré vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, flexibilitu.
  • Praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme

Vhodné i pro osoby s OZZ i OZP – musí být zdravotně způsobilý, fyzicky zdatný – žádná překážka s chůzí.
Mzda od 20 160 Kč – 21 840 Kč + odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací.
Možnost plánování směn po dohodě s vedením.

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.