Volné pracovní místo  Asistent/-ka nákupu (AJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Provádět monitoring dodavatelů společnosti
Spravovat firemní systém
Mít na starost údržbu katalogů nákupu
Provádět administrativní úkoly eleminující chyby v systému
Sestavovat měsíční výkazy
Pracovat v systému SAP
Mít na starost správu smluv a plánů dodávek
Provádět změny kmenových dat v systému
Tvořit pravidelné reporty
Komunikovat s ostatními oddělení a kolegy

Požadujeme

Máte zkušenosti z oblasti nákupu či administrativy a aktivní AJ (min. B2)? Pro oddělení nákupu hledáme posilu pro správu dat a administrativu. Výhodou znalost NJ, SAP. Fajn plat 13x ročně, 25 dní dovči, Po zaškolení možnost home office až 4 x týdně a další benefity. Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou pozici v mezinárodním týmu zahraničního koncernu
Zaškolení
Zajímavé ohodnocení + 13.plat
Home office až 4 dny v týdnu
Flexibilní pracovní doba
Odměny při pracovních a životních výročích
Šanci vzdělávat se a profesně růst
Multisport karta
25 dní dovči
3 dny sick days
Stravování za pusu
Jazykové vzdělávání
Firemní akce
Parkování ve firmě zajištěno
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova nebo převážně pracovat z domova.

Jiná sdělení

CHCETE SE DOZVĚDĚT O TÉTO PRÁCI NA HOME OFFICE VÍCE? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A NA POHOVORU PROBEREME DETAILY.

Máte zájem o nabídku Asistent/-ka nákupu (AJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/-ka nákupu (AJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.