Volné pracovní místo  Asistent/ka centermanagementu, OC Pardubice

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Saller Group je mezinárodní developer v oblasti nemovitostí, který již více než 30 let úspěšně plánuje, staví, pronajímá a spravuje komerční nemovitosti jako jsou obchodní centra a retail parky.

Jsme správci nákupních center! Jako kontaktní osoba centra budete v zákulisí využívat své obchodní znalosti, abyste zajistili úspěch našich nákupních center a spokojenost našich renomovaných nájemců. Začněte svou kariéru v našem oddělení správy center právě teď!

Vaším úkolem bude:

  • Obsluha infopointu
  • Komunikace s našimi nájemci, zákazníky, domovními techniky a obchodními partnery
  • Převzetí všech administrativních a organizačních úkolů, jako je správa smluv, kontrola faktur, správa termínů, kontrola poskytovatelů služeb atd.
  • Spolupráce s naším oddělením reklamy a marketingu, např. při eventových akcích, průzkumech, propagačních akcích atd. jakož i komunikace s ostatními odděleními
  • Práce na plný úvazek, PO-PÁ, příležitostně i o víkendech (oproti náhradnímu volnu)

Požadujeme

Co očekáváme kromě Vaší vášně pro reality:

  • Ukončené SŠ vzdělání obchodního směru či obdobného zaměření
  • Odborná praxe v administrativní oblasti je výhodou
  • Rychlé porozumění pro poskytování služeb OC
  • Výborné komunikační, organizační schopnosti, spolehlivost a pečlivost
  • Dobrou znalost německého jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota jezdit na služební cesty
  • Dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
  • Zaškolení se na centrále společnosti v Německu

Nabízíme

Co dělá naši spolupráci výjimečnou:

  • Zázemí úspěšné a neustále rostoucí firmy
  • Využití cizích jazyků, práce v mezinárodním prostředí a moderní pracoviště
  • Příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Dovolená 5 týdnů s navyšováním dle odpracovaných let aj.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala Vás naše nabídka? Použijte odpovědní formulář a zašlete nám životopis, staňte se součástí našeho týmu!

Máte zájem o nabídku Asistent/ka centermanagementu, OC Pardubice?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Soňa Fischerová z ARCOS FM CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/ka centermanagementu, OC Pardubice

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.