Volné pracovní místo  PRÍPRAVA A BALENIE KOLÁČOV V PEKÁRNI - TIEL, HOLANDSKO (brigáda)

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Voľné pracovné miesta pre sezónnych pracovníkov alebo študentov, ktorí budú vypomáhať v pekárni pri pečení a balení koláčikov.

Náplň práce:
  • pomoc pri príprave cesta
  • ukladanie koláčov na plech
  • balenie koláčov
  • pomocné práce v pekárni
  • jedná sa o brigádu od 10.06.2024 do 23.08.2024

Je potrebná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Požadujeme

  • znalosť anglického jazyka na úrovni B1

Nabízíme

11,75 Eur brutto/hod + 8,33% holiday money + príplatky za pracovný čas

Príplatky za pracovný čas:
PO-PIA 04:00h-06:00h
PO-PIA 18:00h-24:00h
SOBOTA 04:00h -18:00h

  • mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca
  • prvá výplata je na 3 týždeň a potom pravidelne každý týždeň

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite životopis v anglickom jazyku skrze odpovědní formulář.

Máte zájem o nabídku PRÍPRAVA A BALENIE KOLÁČOV V PEKÁRNI - TIEL, HOLANDSKO (brigáda)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katarina Luokkanen z EUROPERSONNEL, s. r. o.

Aktualizováno před pár minutami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRÍPRAVA A BALENIE KOLÁČOV V PEKÁRNI - TIEL, HOLANDSKO (brigáda)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.